O společnosti

Od roku 2015 pomáháme našim zákazníkům řešit výzvy v oblasti výroby, údržby, správy a údržby budov, potravinářského segmentu, stavebnictví, dopravy a zemědělství.

Nabízíme řešení prostřednictvím profesionálních chemických produktů LACHEM, ZEP a NETTUNO. Poradí vám naši obchodníci s více než 10letými zkušenostmi.

Nejsme žádní přeprodejci katalogového zboží ani e-shop. Poskytujeme komplexní službu, která spočívá v přímé konzultaci u vás a dodávce potřebného zboží.

Navštívíme váš provoz a přímo v místě aplikace produktu se s vámi pobavíme a nalezneme vhodné řešení. Jedině tak můžete posoudit, zda pro vás bude mít konkrétní výrobek přínos.

Na základě dlouhodobých zkušeností si necháváme zakázkově vyrábět vlastní produkty pod privátními značkami LACHEM a LABRUSS.

Našimi partnery a garanty budoucího vývoje jsou nadnárodní společnosti NETTUNO Srl a ZEP Industries B.V. Obě firmy mají svůj vlastní vývoj produktů a určují světové trendy v oboru. Naši obchodní zástupci se pravidelně účastní školení těchto nadnárodních firem.

„Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“Tomáš Baťa

Naše hodnoty:

SLUŠNÉ JEDNÁNÍ A VSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP

Zakládáme si na slušném jednání a vstřícném přístupu ke všem zákazníkům. Posláním obchodního zástupce naší firmy je dobře se o vás postarat a poskytnout vám kvalitní servis. Stojíme o každého zákazníka a vážíme si jeho přízně.

 

KVALITNÍ PRODUKTY

Nabízíme pouze produkty, které máme sami důkladně odzkoušené. Jsme absolutně přesvědčeni o jejich kvalitě a účinku. V řadě provozů naši obchodní zástupci pomohli vyřešit téměř neřešitelné problémy. Když se nám podaří najít lepší náhradu našeho stávajícího produktu, nebojíme se to přiznat a nabídneme vám zajímavější nebo cenově dostupnější produkt.

 

OCHRANA ZDRAVÍ PRACOVNÍKŮ

Uvědomujeme si, že právě koncový uživatel našich produktů může být v některých případech nepřímo vystaven negativnímu vlivu při jejich používání. Proto dbáme na důkladná proškolení pracovníků i jejich nadřízených. Veškeré potřebné informace k ochraně zdraví získává každý zákazník v aktuálním bezpečnostním listě k danému výrobku. V naší nabídce naleznete spoustu produktů, které se zaměřují na ochranu zdraví pracovníků firem. Tuto nabídku produktů neustále rozšiřujeme a produkty ochrany zdraví patří mezi hlavní cíle rozvoje naší společnosti v budoucnu.

 

ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A BEZPEČNOST

Maximální měrou se snažíme snižovat zátěž našich produktů na životní prostředí. Pokud je to možné, hledáme náhrady za výrobky, které jsou žíravé, toxické nebo jinak nebezpečné. Od roku 2018 nabízíme mycí pasty na ruce bez plastových mikročástic a máme řadu produktů, které nemají žádné symboly nebezpečnosti.

„Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k vašim dveřím.“Tomáš Baťa

LACHEM s.r.o.

Dobrovského 252, 563 01 Lanškroun

Položka byla přidána do poptávkového košíku.