Kariéra

(B2B) OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro průmyslové čistící prostředky

 

Jsme LACHEM s.r.o., odborníci na poli průmyslového čištění. Pomáháme našim zákazníkům prostřednictvím našich kvalitních čisticích prostředků řešit jejich každodenní strasti v oblasti technologického čištění, údržby a výroby.

O čem to je u nás v LACHEMu?

O kvalitních produktech, které máme v praxi mnohokrát vyzkoušené, a hlavně – i u našich zákazníků mají pozitivní ohlasy. O mezilidských vztazích – zákazník-obchodník-šéf-kolegové. O důvěře v rámci firemních hodnot. O radosti z dobře odvedené práce a z tvého úspěchu. O skvělé obchodní strategii, kterou si rád poslechne i ten nejodhodlanější dravec.

Koho hledáme? Obchodníka (ženu/muže) dravce a zároveň srdcaře, který se skvěle postará o zákazníky a díky našim spolehlivým produktům a vynikající péči jim usnadní každodenní pracovní život. Tato péče a k tomu určitá dávka slušné neodbytnosti a odhodlanosti se ti posléze mnohonásobně vrátí.

Byla by škoda nevyužít potenciálu našich produktů, proto rozšiřujeme naši obchodní působnost i do dalších regionů. Tvým revírem bude okres tvého bydliště, max. sousední.

Které regiony nás aktuálně nejvíce “pálí”?

1 – Opava, Ostrava

2 – Jičín, Trutnov, Náchod

 

Co budeš dělat?

Co od tebe očekáváme?

Co ti naopak nabídneme?

Zní to zajímavě? Ozvi se naší personalistce Janě Pokorné na pokorna@lachem.cz, případně volej na +420 608 140 461.

LACHEM s.r.o.

Dobrovského 252, 563 01 Lanškroun

Položka byla přidána do poptávkového košíku.